Dostawa i płatność

Dostawa

Zamówienia dostarczane są przez kuriera lub inną drogą na życzenie Klienta.

Kurier
Paczki są dostarczane w godzinach 8:00 – 16:00(czasem dłużej – zależy od dostarczającego kuriera) od poniedziałku do piątku. W przypadku nieobecności Klienta pracownik dostawcy pozostawi awizo lub podejmie próbę kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu, w którym Klient będzie obecny. W przypadku zwrotnego odesłania zamówionego towaru do Przedsiębiorcy przez Dostawcę, Przedsiębiorca skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną lub telefonicznie, ustalając ponownie termin i koszt dostawy.

Odbiór osobisty
Po otrzymaniu informacji o skompletowaniu zamówienia, produkty można odebrać osobiście lub zostaną dostarczone przez naszego pracownika za darmo w obrębie 10km od Grodziska Mazowieckiego. Napisz na arganlife@arganlife.pl czy przysługuje Ci darmowa dostawa przez naszego pracownika.
Koszty przesyłki
– W przypadku zamówień powyżej 150 złotych przesyłka jest darmowa.
– Kurier i Poczta Polska
15 zł – płatność elektroniczna: przelew
20 zł – płatność przy odbiorze: gotówka
Paczkomaty
9zł – płatność elektroniczna: przelew

 

Formy płatności

Sklep przewiduje następujące rodzaje płatności:
– przelewem/pay-pal /payu/
– płatność gotówką – przy odbiorze
Przelew
W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia z potwierdzenia mailowego! Pozwoli nam to na szybką identyfikację wpłaty i przyspieszy wysyłkę.

Dane do przelewu:
39 1050 1924 1000 0092 1486 8474 (ING Bank Śląski)
BJ Project Bartosz Ratuski
ul. Szczęsna 2d/2, 05-825 Grodzisk Mazowiecki’

Paczka z zamówionym towarem jest wysyłana w terminie od 1 do 5 dni po identyfikacji wpłaty na naszym koncie bankowym. W przypadku nie zaksięgowania środków na naszym koncie bankowym w przeciągu 5 dni, zamówienie zostanie anulowane.