O Arganlife

O nas

pure arganolie

Firma Arganlife jest skoncentrowana na produkcji i sprzedaży oleju arganowego do celów kosmetycznych. Zaopatrujemy apteki, sklepy ze zdrową żywnością, salony kosmetyczne i fryzjerskie, głównie w Holandii i Belgii. Od 2016 roku działamy także na terenie Polski.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani sprzedażą naszych produktów w swoim sklepie lub użyciem w swoim salonie, zapraszamy do kontaktu.

Arganlife, Twoje płynne złoto

Dzięki wysokim standardom jakości, możecie być pewni, że nasz olej arganowy jest najwyższej klasy. Olej arganowy od Arganlife jest w 100% naturalny i nie zawiera żadnych dodatków. Arganlife pozyskuje olej arganowy w procesie bezpośredniego tłoczenia na zimno wyselekcjonowanych orzechów arganowych. Powstaje w ten sposób olej najwyższej jakości, w którym zachowane są wszystkie niezwykle cenne, naturalnie występujące składniki. W przeciwieństwie do wielu innych produktów nie zawiera on żadnych dodatków, jak silikony czy tanie oleje bazowe. Praktyczne opakowanie w postaci buteleczki z fioletowego szkła zapewnia dłuższy czas przechowywania. Nasz czysty olej arganowy jest naturalnym produktem do pielęgnacji, dzięki któremu będziesz błyszczeć od stóp do głów.