Olej arganowy do pielęgnacji włosów

Olej arganowy do pielęgnacji włosów

Arganolie voor het haar
Zdrowie Twoich włosów zależy od wielu czynników, takich jak: dieta, stres, styl życia jak również czynników zewnętrznych jak promienie słoneczne czy koloryzacja włosów. Dzięki dużej koncentracji tocopherolu i kwasów tłuszczowych, olej arganowy jest idealny do naprawy włosów i utrzymaniu ich w dobrej kondycji. Unikalna kompozycja nawilży Twoje włosy a działanie przeciwutleniające ochroni je przed czynnikami zewnętrznymi. Olej arganowy pomaga matowym i puszącym się włosom, przywrócić elastyczność i połysk, bez obciążania ich.

 

Maska do włosów

Nałóż odpowiednią ilość oleju arganowego na dłonie i wmasuj dokładnie we włosy i skórę głowy. Następnie przeczesz je aby mieć pewność, że olej jest dobrze rozprowadzony.

Zostaw olej na włosach i skórze przez co najmniej pół godziny, jednakże dłuższe trzymanie odżywia włosy głębiej. Jeśli chcesz, możesz zawinąć włosy w ręcznik. Olej wniknie do włosów i przywróci im elastyczności i blasku. Następnie zmyj nadamiar oleju za pomocą delikatnego szamponu.

Układanie i ochrona włosów

Do stylizacji i ekstra blasku, wystarczy niewiele oleju arganowego nałożonego na wilgotne po umyciu włosy, głównie na ich końcówki. Ilość nakładanego oleju zależy od typu włosów. Pamiętaj, że wystarczy tylko kilka kropel!!!