Olej arganowy

Jak używać olej arganowy od Arganlife

O oleju arganowym

Olej arganowy jest kompletnym, naturalnym produktem dla Twoich włosów, twarzy i skóry całego ciała. Nasz 100% czysty olej arganowy jest bogatym źródłem                  witaminy E, skwalenu i innych składników, które dają olejowi unikalne właściwości.

100% Czysty i naturalny

100% Czysty i naturalny

W Arganlife nic nie dodajemy do naszego oleju: jest w 100% czysty i ekologiczny. Arganlife pozyskuje olej arganowy w procesie bezpośredniego tłoczenia na zimno wyselekcjonowanych orzechów arganowych, bez żadnych dodatków. Masz wrażliwą skórę? Kosmetyki z dodatkami chemicznymi uczulają Cie? Wypróbuj Arganlife!

Więcej

Olej arganowy do pielęgnacji włosów

Olej arganowy dla Twoich włosów

Olej arganowy jest bardzo skutecznym produktem do pielęgnacji włosów. Odżywia i chroni włosy, utrzymując je elastyczne i zdrowe. Olej arganowy pomaga również naprawiać zniszczone włosy, przywraca elastyczność i nadaje blasku matowym włosom.
Dowiedz się więcej o tym, jak używać oleju arganowego do włosów.

Więcej

Olej arganowy do pięlęgnacji twarzy i całego ciała

Olej arganowy do twarzy i całego ciała

Olej arganowy czyni cuda dla Twojej skóry: pomaga spowolnić powstawanie zmarszczek, odżywia i nawilża skórę. Dodatkowym atutem tego oleju jest to, że wchłania się bardzo dobrze i nie pozostawia uczucia tłustości. Stosuj olej arganowy regularnie do pielęgnacji twarzy oraz przeciw suchym i szorstkim plamą na skórze.

Więcej

Olej arganowy do pielęgnacji dłoni i paznokcji

Olej arganowy do dłoni i paznokci

Paznokcie, a przede wszystkim skórki mają tendencję do łatwego przesuszania się, w wyniku kontaktu z mydłem, produktów czyszczących i usuwania lakieru do paznokci. Częste mycie rąk powoduje również, że paznokcie i skórki szybciej wysychają. Używaj olej arganowy jako doskonały środek do skórek!

Więcej